О продукции и технологиях UDEN-S

Енергоефективне електроопалення UDEN-S®: у чому економія? 
Енергозберігаючі обігрівачі UDEN-S® - це інфрачервоні безрідинні електричні опалювальні панелі потужністю від 100 до 700 Вт, призначені для основного і додаткового опалення будьяких приміщень.  


Де застосовується опалення UDEN-S®? 


      
 
Низькотемпературні довгохвильові обігрівачі UDEN-S® абсолютно безпечні та ідеально підходять для обігріву приміщень, в яких люди знаходяться впродовж тривалого часу. Вони сертифіковані і рекомендовані МОЗ України для дитячих, дошкільних і лікувальних закладів. Людина максимально комфортно сприймає таке тепло, адже довжина хвилі випромінювання обігрівачів максимально наближена довжині хвилі людського тіла.  


Як працюють обігрівачі UDEN-S®? 
Принцип дії обігрівачів подібний теплу сонця або обігріву звичайною сільською пічкою. Теплові промені в першу чергу прогрівають тверді конструкції і тільки потім повітря, зберігаючи його живим і природним. В таких умовах ми відчуваємо себе набагато комфортніше, ніж при конвекційному опаленні. 
*на фото знімок, зроблений за допомогою тепловізора (зліва - прогріта панель, справа – нагріті від неї предмети).

 

 

5 факторів економії: чому електроопалення UDEN-S® вигідніше конвекційних систем 

 


1. Рівномірний обігрів приміщення 


З інфрачервоним опаленням різниця в температурі між стелею і підлогою – всього 1-2 ºС. Не гріється марний підстельовий простір, а отже, не витрачається на нього електроенергія.  
 
 
 
2. Ефективна температура тепловідчуття

Завдяки прогрітим променистим теплом стінам і твердим конструкціям відчуття комфорту настає при дещо нижчій температурі. А зміна температури на 1 ºС – це зміна споживання електроенергії на 5-6%. 
 
 
3. Нижчий коефіцієнт повітрообміну 


 
Тепловтрати приміщення значною мірою залежать від коефіцієнта повітрообміну з навколишнім середовищем. Чим він нижчий, тим менше витрачається енергії на обігрів.  З інфрачервоним опаленням, коли немає примусового руху повітря, він становить 0,2-0,6, а з конвекційним може сягати аж до 4,6. 
 
4. Автоматизоване управління 


 
Опалення на базі UDEN-S повністю сумісне з терморегуляторами, програматорами та системами «розумного дому». Вони в автоматичному режимі контролюють роботу обігрівачів та вимикають їх при досягненні заданої температури. При вірно підібраній потужності система працює 5-7 годин на добу.  *Використання програматорів, які вмикають та вимикають опалення в заданий час, дозволяє додатково заощаджувати до 25% електроенергії, порівняно зі звичайними терморегуляторами.  
 
 
5. Ефект акумуляції тепла 


 
 
Завдяки теплонакопичувачу всередині, металокерамічні обігрівачі UDEN-S охолоджуються до кімнатної температури протягом 1,5 годин, керамогранітні – до 3-4 годин. Весь цей час вони підтримують температуру в приміщенні без витрат електроенергії. 
 
 
Заощаджуйте на опаленні разом з UDEN-S®!

ПЕРЕЙТИ К ВЫБОРУ ОБОГРЕВАТЕЛЕЙ